“Kur të ikë Kiara çfarë do bësh”/ Luizi: Ditë të zeza do vijnë!

Armaldo i tha Luizit se çfarë do bëjë ai, kur Kiara të dalë nga shtëpia e Big Brother. Duke folur me të qeshur, Luizi u shpreh se ditë të zeza do vijnë për banorët.

Sipas Maestros, Luizi përmbahet shumë në disa situata, kjo për shkak se e qetëson Kiara. Nëse ajo del, shtoi ai, Luizi do dalë sërish nga vetja, si në fillim.

Kiara nga ana tjetër, tha se ai nuk sillet më keq si në ditët e para dhe nëse e bën një gjë të tillë, ajo nuk i flet më atij, ashtu siq kishte thene edhe ne fillimet e Big Brother VIP Albania.

Armaldo i tha Kiarës se sapo të kaloi 14 shkurti, dita e Shën Valentinit, ajo do eliminohet nga shtëpia, duke i lënë rradhën banorëve të rinj.

Back To Top