Kjo që po i bëjnë “Luanit” tonë nuk durohet! Ja çfarë do bëjnë fansat e Luizit sot në orën 14:00 në TCH

Këngëtari Luiz Ejlli është kthyer në një nga personat më të ndjekur dhe më të komentuar në rrjet me pjesëmarrjene tij në reality shoë-n Big Brother VIP Albania.

Së fundmi, një tjetër protestë për Luiz Ejllin është thirrur dhe lajmëruar përmes rrjeteve sociale nga fansat e këngëtarit.

Protesta është njoftuar për ditën e mërkurë, 1 mars, ora 14:00 përballë Top Channel, thuhet në thirrjen e shpërndarë në Tik Tok.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që shqiptarët ngrihen në protestë për “padrejtësitë” që po i bëhen Luizit në lojën e tij në “BBV”.

Së fundmi Kiara u vu ‘me shpatulla pas muri’ në primen e kaluar ku si drejtuesja dhe opinionistja e emisionit e ‘kritikuan’ për sjelljen e vakët të saj ndaj lojërave të Luizit.

Çifti këto ditë është parë në grindje të shpeshta, ndërsa Kiara disa herë ka shpërthyer në lot pas sjelljeve të partnerit të saj.

Back To Top