Kiara pranon se është dashuruar me Luizin: Kur e putha me fustan të bardhë kuptova shumë gjëra, momenti më i bukur i jetës

Kiara ka hapur sonte zemren ne Prime duke folur per dasmen mes saj dhe Luizit gjate javes ne Big Brother Vip 2. Nje dasem qe ka krijuar shume emocione dhe ka terhequr vemendjen e te gjitheve.

Pasi kane kaluar momentet dhe eshte shfaqur video e asaj puthje dhe kur Kristi i ka shpallur burre e grua, Kiara ka ndare emocionin live ne Prime e pyetur nga Arbana duke folur me zemer te hapur.

“Mund te them se isha emocioni me i madh i jetes time dhe jo thjesht ketu ne Big Brother. Ende po dridhem tani qe flas Arbana. Realisht ajo puthje erdhi spontane edhe sepse doja ta shtyja edhe pak…

Kjo sepse duke njohur Luizin e di qe do te me kerkoje gjera te tjera tani (qesh Kiara). Sigurisht, me ate puthje dhe ate afersi, ate moment tebukur e veshur si nuse, kuptova shume gjera nga Luisi”.

Kiara me pas u ndal edhe te fakti se “doja te provoja veten e veshur si nuse sepse do te vije ajo dite”. Me pas, Zhaklina ka nga cmuar per femijet qe do te bejne dhe Luizi u pergjigj shpejt:

“Tre femije do te bejme bashke, e kemi menduar qe tani’, tha shkodrani ndersa me pas ka pasur edhe te qeshura nga Kiara qe kujtojme se gjate javes tha ne dhomen e rrefimit: “Nuk shoh askend tjeter ne vend te Lusit, me vjen keq…”.

Back To Top