Kiara ‘merr hakun’, çon në nominim Dean, Oltën dhe Tean

Kiara ‘merr hakun’, çon në nominim Dean, Oltën dhe Tean

Vëllai i Madh i dha mundësinë Kiarës të hapë “Kutinë e Pandorës”. Në zarfin e parë, thuhej se kompania prestigjoze “Sava tours” i dhuron asaj një biletë udhëtimi çift në Maldive.

Back To Top