Kiara e do aq shumë Luizin, saqë as emrin nuk ia di të saktë (video)

Debati i nisur mes Luizit dhe Armaldos ka vijuar gjatë gjithë ditës. Në debat janë përfshirë edhe shumë banorë të tjerë. Luizi ka vendosur që të mos i flasë më Maestros ndësa Maestro ka thënë: “o unë, o ai në këtë shtëpi”.

Kiara fillimisht ka mbajtur qëndrim ndaj Maestros por në diskutim e sipër me të u thirr në dhomën e rrefimit. Shiko VIDEON më poshtë.

Pasi doli nga dhoma e rrëfimit, Kiara ndryshoi totalisht qëndrim duke u munduar të qetësojë Luizin.Ajo nuk i tha më asnjë gjysëm fjale Maestros dhe nuk iu kundërvu më atij. Sjellim në vëmendje që Kiara as emrin nuk i ka mësuar akoma Luizit, ajo e thërrt “LuiS”, me S në fund.

Dhe më kryesorja, Kiara “ngordh” të ketë një program të vetin në TOP, ajo do bënte gjithçka për këtë.Debati ka vijuar edhe jashtë ‘Big Brother Vip Albania’.

Gruaja e Armaldos ka reaguar me një status në rrjetet sociale duke shprehur shqetësim për bυllizimin që po i bëhet burrit të saj.

Sonte është prime i radhës në BBV dhe si zakonisht do jetë një natë shumë e gjatë me debate të forta, diksutime dhe surpriza të hidhura dhe të bukura.

Back To Top