Kiara dhe Luizi as nuk shikohen, situata duket totalisht e ftohtë sonte në Prime (FOTOT)

Eshte gati te nise Prime ne Big Brother Vip dhe situata kete nate duket totalisht ndryshe. Ka lumturi te Olta & Co por merzi te Luizi dhe Kiara. Madje, si rralle here, nuk jane me ngjitur por pak te ndare ne hapesire.. Asnje fjale mes tyre, asnje shikim!

Debati i pasdites – Nje situate e tensionuar ka ndodhur pak me pare ne Big Brother Vip2, teksa pasi ka mberritur zarfi i zi qe ende nuk dihet se cfare permban por me shume mundesi mund te jete nje penalizim per Luizin, Kiara ka reaguar shume keq.

E provokuar dhe nga vajzat e tjera, ajo ka nisur te qaje dhe me pas ka shkuar Luizi aty. “Mos me prek, largohu. Me ler rehat, ti nuk e di si jam nga brenda tani. Po e prish raportin dhe mardhenien duke bere keshtu Luiz. Mjaft, me ler”, i ka thene ajo.

Teksa Luizi i ka thene “pse reagon keshtu se spo e kuptoj. Cpune ke ti njehere, e kam une punen jo ti”, tha ai. Teksa Kiara ia kthehu: “Nese ke ti pune, ajo pune me prek dhe me perket edhe mua”. Eshte afruar edhe Kristi dhe i ka thene: “O luiz mjaft, lere tani. Mos e prishi kete pune. Sdua te nderhyj mes jush por mos vazhdoni keshtu”…

Cfare ndodhi dje? Kiara ka qenë shumë e tensionuar pasi Luizi bëri që të prishte lojën, të cilën vajzat nëse do të fitonin do të merrnin avantazh. Kiara ka qenë gjatë gjithë ditës e tensionuar dhe ka qarë madje pasi Luizi e kishte mbështetur te lavamani dhe nuk e linte dilte.

Ai i tha pak më parë Kiarës: E provove që i çoj njerëzit në limite, teksa kjo e fundit i thotë ik e mos hajde më.Pas situatës së krijuar në tualet, Kiara doli e përlotur në oborr ku pati një diskutim të ashpër me Luizin.

Ajo i tha Luizit që një herë të vetme që i vjen mundësia të ketë një avantazh në lojë, ai nuk e lë atë të qetë.Ndërkohë, Luizi i tha Kiarës se nuk i bëri asgjë, as nuk e preku, po thjesht po qëndronte te lavamani.

Ajo tha se nisi të qante sepse nuk po merte dot frymë dhe se pavarësisht kësaj, Luizi nuk e mori mundimin të largohej nga aty.

Back To Top