Kejvina nuk e harron Luizin, e përshëndet me këtë gjest të bukur nga Afrika (foto)

Kejvina u eliminua nga “Big Brother VIP Albania”, pasi gjuajti me shuplakë Luizin. Pas daljes nga ky format ajo u zhduk nga rrjetet sociale për një kohë të gjatë.

Disa javë pas, ajo i dërgoi një dron Luizit, e më pas bëri një reagim të gjatë në ‘Instagram’, ku ka kërkuar falje dhe ka treguar

se i vetmi person që i donte të mirën asaj ishte pikërisht Luizi. Modelja së fundi ka nisur pushimet e saj në Afrikë. Luizi tashmë pothuajse nga secili quhet “Luan”.

E lidhur me këtë Kejvina ka publikuar një video me një “luan” ku mbi të ka shkruar vetëm shkronjën “L” dhe emojin e “luanit”.Me këtë ajo tregon sërish se Luizi është tashmë favoriti në “BBVA”.

Por, për një periudhë pas daljes nga BBV, ajo u zhduk nga rrjetet sociale, për shkak të komenteve negative që merrte nga fansat e Luizit.

Së fundmi, Kejvina ka bërë me dije se ndodhet në Afrikë, ku sipas pamjeve të publikuara në Instagramin e saj është duke kaluar një kohë mjaft argëtuese, mes njerëzve atje e kafshëve të egra.“Hakuna Matata”, ishte mbishkrimi i Kejvinës krahas videos së publikuar.

Back To Top