Kejvina godíti me shpùllë Luizin dhe u skualifikua, reàgon Iliri Shaqiri: Kjo është…(FOTO)

Shuplaka e Kejvinës ndaj Luiz Ejllit ka qenë sot kryefjalë e mediave dhe më tepër e rrjeteve sociale.

Kanë qenë të shumtë personazhet publik që kanë dënuar këtë veprim të turpshëm të modeles.

Por së fundmi një reagim ka bërë edhe Ilir Shaqiri, fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”.

 

“Turp i gjallë”, shrkuan balerini krah videos

Kujtojmë se përsa i përket kësaj ngjarje, produksioni mori masa të àshpra duke e skualifikuar Kejvinën nga gara,

ndërsa u morr vendimi se për çdo fyerje në vazhdim do të ulen €2000 nga çmimi i madh.

 

Back To Top