Ja kush futet sonte në Big Brother Vip: “sozia” e Bleona Qerretit! Dikur la nam te Arjan Çani… Ka edhe një emër fotografi

Arbana lajmeroi sonte se do te prurje te re ne Shtepine me te famshme te Shqiptareve. Ne fakt, ne Big Brother Vip do te mberrijne edhe banore te rinj qe do t’i shtohen atyre qe jane aty…

Behet fjale per Ermiona Lekbello, qe eshte nje kengetare dhe e cila shpesh eshte quajtur edhe sozia e Bleona Qerretit per menyren e saj per te kenduar por edhe aktruar ne skene dhe sigurisht per faktin se eshte femer e bukur dhe e pashme…

Këngëtarja jeton mes Italisë dhe Amerikës e zotëron një pashaportë amerikane dhe njihet për udhëtimet e saj luksoze në Montecarlo dhe St.Tropez, në të cilat shpesh merr me vete dhe vajzën 22-vjeçare.

E pyetur për marrëdhënien me babain e vajzës, ajo pohoi se nuk ka asnjë lloj kontakti me të dhe se ndarja ka ndodhur pas 5 vitesh bashkëjetesë, pasi ata nuk kanë qënë kurrë të martuar.

Ndërsa thashethemeve se Ermionës i pëlqejnë meshkujt e pasur, këngëtarja iu është përgjigjur “Fatkeqësia ime më e madhe ka qënë se jam rritur gjithmonë me njerëz që duhet t’i ndihmoja”, duke shtuar se asaj i është dashur të rrisë një vajzë, e vetme.

Aktualisht Ermiona merret me menaxhim biznesesh në Itali ndërsa vajza 16-vjeçare, Elisa studion në një kolegj privat në Itali për gjuhë të huaja. Këngëtarja po përgatitet në mes të muajit Marsit të hedhë në treg një videoklip të ri, që për momentin e la surprizë. Me poshte keni nje pjese nga emisoni “Zone e Lire’ (2009)- e ftuar Ermiona Lekbello.

Emri tjeter qe do te futet edhte fotografi i njohur i VIP-ave, Pirro Beati, qe eshte gjithashtu i njohur pasi ka fotografuar edhe shume modele dhe emra te medhenj…

Back To Top