Ironia “therëse” e Jetmir Salaj për Kiara Titon

Jetmir Salaj fituesi i BigBrother 3, është mjaft aktiv në Instagram duke komentuar BigBrother Vip Albania II.
Nepërmjet një story në rrjetin social instagram ka ironizuar me tone të ashpëra konkurentet Kiara Tito.

Kiara ishte ndër banoret më të preferuar të publikut por sjellja e saj dhe reagimi i ashpër ndaj Luizit i ka kushtuar shumë kësaj të fundit duke humbur shumë followers në instagram por dhe duke nxitur shumë debate në rrjetet sociale.

Jetmiri është treguar që në fillim skeptik për sjelljen e Kiarës duke e kritikuar shumë ashpër ketë të fundit.

Back To Top