Ikën Amos, Olta vë kujën, qan e ulëret me të madhe! Akuzon produksionin (foto)

Amos lë shtëpinë e Big Brother Vip duke hequr dorë nga çmimi i madh.Prime e kaluar, Kristi dërgoi në nominim të gjithë banorët, përveç vetes së tij.

Ai kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, ku njëri zarf i jepte mundësine të takonte një njeri të dashur, e tjetri dërgonte të gjithë banorët në nominim.

Kristi, e shprehu më parë brenda në shtëpi, mungesën për të atin, për këtë arsye zgjodhi zarfin e bardhë, me shpresën se do futej Roberti. Dhe ashtu ndodhi, ky i fundit po e priste në oborr.

Daljen e tij Olta e ka përjetuar shumë keq duke ulëritur dhe bëritur, madje në një farë mënyre duke akuzuar dhe produksionin: Si ka mundësi të ikë ky?

Nderkohe, produksioni i kishte rezervuar nje takim surprize duke i thene – nepermjet Arbanes – se e priste i ati te dhoma e surprizave por ne fakt ishte aktori Rezart Veleshnja i veshur si i ati i tij…

Nje moment gazmor teksa e ka pritur duke i thene Amosit: “Te kam thene mos me rri me femra por ti vazhdon, do te mar nje thuper dhe do te gjuaj kur te  kthehesh ne shtepi”.

Back To Top