HAPET KUTIA E PANDORËS! Kiara mer udhëtimin përrallë dhe pastaj hakmerret ndaj Oltës! Luizi: “Kthehemi 3…”

Kiara ka qene e zgjedhura per te hapur kutine e pandores sonte dhe sic dihet ka nje lajm te mire dhe nje tjeter te keq. Ne kete rast, per te mare dhuraten, qe ka qene udhetim cift ne Maldive, Kiara duhet te nominonte tre emra ne televotim.

Direkt nuk eshte menduar gjate por ka thene: “Olta, Dea Mishel dhe Tea”. Keto do te jene te nominuarat deri te shtunen dhe vetem dy do te vazhdojne ne shtepi.

Menjehere sapo ka zgjedhur, Kiara ka shtuar: “E zgjodha keshtu me shume per Olten, dua ta shoh te perjetoje ate qe perjetoi Luizi puntanten e shkuar”

Me pas, sigurisht, kometni per Maldivet: “E kam pasur enderr ne jeten time per te udhetuar ne Maldive, as e kisha menduar kurre, imagjino cift por ishte Luizi sigurisht ai qe e ka kerkuar”.

Direkt me pas, kur ka dale nga dhoma, Luizi i ka thene: “Ta kisha thene kete gje, Maldive bashke dhe do te kthehemi 3 nga Maldive dhe jo dy”, duke lene per te kuptuar per nje femije te ardhshem?!

Back To Top