Hajde hajde… Amosi “humbet” kujtesën dhe bën rolin! Arbana i kujton gjithçka. “Nese penalizohem…”

Dalja e Amosit me bileten pa kthim ka bere buje teksa produksioni ka qene ai qe ka vendosur me se shumti per daljen e Amosit qe ka ofenduar Kiaren me fjalen “putane”…

Arbana ia ka permendur por Amosi ka bere rolin sikur nuk e mban mend fare se cfare ka thene se se “une bej shume humor te zi por nuk e kam ne shenja raciste”…

“Nuk mbaj mend se cfare paskam thene… E mbaj pergjegjesine. Nuk kam qene une personi qe ka perdorur ofendime shume ne shtepi. Nese penalizohem dhe nga kjo vetem une…

Ka te tjere aty qe cfare nuk kane thene gjithe diten. Ne fund te fundit jam njeri dhe une. E kuptoj qe qenkam penalizuan nga kjo gje”. Megjithate, produksioni nuk e ka shfaqur videon.

Ka qene Zhaklina ajo qe ka kerkuar te jepet por Arberi i ka thene se “smund te jepet ajo video qe permban ate fjale, mos ja fusim kot tashme”.

Back To Top