Gjesti që Luizi ka bërë me Oltën tregon pse e duan të gjithë shqiptarët

Tensionet dhe debatet e shumta brenda shtëpisë, nuk e kanë shtyrë Luizin dhe Oltën që të distancohen nga njëri-tjetri, në mënyrë që të mos konsumojnë asnjë bisedë bashkë.

Ata të dy patën një bisedë të shkurtër “kokë më kokë” sot në oborr, ku Luizi u përpoq t’i japë disa këshilla Oltës. Kjo për faktin se ajo reagon me gj αknxehtësί ndaj situatave apo komenteve të ndryshme.

Një rast që u përmend nga Luizi ishte debati me opinionisten Zhaklin Lekatarin mbrëmjen e kaluar. Jo vetëm mbrëmë, por thuajse në çdo ‘Prime’, Olta ka mendime të kundërta me Zhaklin.

Luizi i tha asaj që mos t’i marrë për keq këshillat apo komentet e Zhakut, pasi ajo nuk i flet me tendencë, aq më tepër që gjithmonë i ka mbrojtur gratë dhe vajzat.

Luizi e justifikoi Oltën duke i thënë që ishte e ngarkuar nga video me djalin e saj të vogël. Por video më poshtë flet vet për Luiz Ejllin.

Në fakt ditët e fundit si para spektaklit të mbrëmshëm si sot s’kanë qenë aspak të lehta për Oltën, që po kalon momentet më të vështira që nga hyrja në BBV.

Back To Top