Futi në shêrr Eduartin me Lori Hoxhën, zbulohet arsyeja pse Bledi Mane iku vetë nga BBV

Largimi i bujshem me deshire para se te jepej rezultati i votave nga Bledi Mane ishte i papritur per banoret por dhe per publikun.

Bledi deklaroi qe nuk donte te rrinte, per te ndare nje cift, dhe eshte nje nder qe i bej Kiares, por dhe shtepise, qe nuk i le Luizin, i cili e kthen shtepine permbys pa Kiaren.

Por cfare ka ndodhur sot, sipas burimeve tona, ne Top Channel ka patur nje perpl asje te forte mes regjizorit Eduart Grishaj, dhe pronare se Top Channel Lori Hoxha.

Lori kerkonte ndarjen e ciftit, ne menyre qe loja te kishte me shume force dhe dinamike, pra largimin e Kiares.

Nga ana tjeter Eduarti ka kembengulur duke kerkuar largimin e Bledit, pasi publiku deshiron te shikoje Kiaren dhe Luizin, dhe jane fansa te shumte ne numer, dhe keshtu loja nuk do dukej me e besueshme per publikun

Ne kete menyre Bledi Mane, per te qetesuar ujerat ka marre nje vendim per tu larguar si hero qe nuk ndan cifte, por nga ana tjeter ka qene Arbana qe per te shpetuar produksionin ka reaguar duke mbrojtur Luizin.

Gjithcka ngelet per tu pare ne ditet ne vijim per detajet qe kane ndodhur mbremjen e sotme, por duhet pranuar qe ishte nje vendim surprize.

Back To Top