Fansat provokojnë Butrintin: A të mungon Kiara? Këngëtari habit me reagimin e tij (video)

Fansat e kanë provokuar Butrint Imerin në koncertin e tij të fundit, duke shkruar në telefon pyetjen “A të mungon Kiara”. Këngëtari pavarësisht se e ka parë këtë gjë, ka denjuar të përgjigjet duke vazhduar performancen.

Nuk mjaftoi kjo, fansat në një moment kanë nisur dhe të brohorasin emrin e Luizit. Artisti po i përkrahte duke ua bërë me dorë të brohorasin edhe më shumë emrin e të dashurit të ish – partneres së tij

Përndryshe në fillim të BBVA, Imeri kishte shprehur mbështetjen për moderatoren duke publikuar një fotografi të saj, shoqëruar me një emoji në formë kurore.shih videon

Një zarf i kuq u fut nga Vëllai i Madh në shtëpi për Oltën. Grupi i saj u shpall fitues në lojën me litar, për pasojë Olta ka një avantazh nga Vëllai i Madh.

Olta hapi zarfin e kuq dhe ajo kishte mundësine të dërgonte tre banorë në televotim. Olta zgjodhi që të nominojë Kiarën, Luizin dhe Bledin.

Diola largohet nga shtëpia duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh.Armaldo, Dea, Kristi, Diola dhe Nita ishin këtë javë në nominim.

Back To Top