Ermiona rrezikon eliminimin, i shpëtoi për pak fare se u frenua ndaj Oltës!

Sherr i madh mes Ermiones dhe Oltes. “Te njoh shume mire kush je o Olta Gixhari, me ke kujton se po flet. Na tregon ti moralin?! Na tregon ti na ben leksione. Kafsherore ajo qe po ndodh ketu brenda. Pusho, rri ulur aty ate bej”

Olta: Meqe me njeh ma thuaj se kush jam po te degjoj”. Ermiona: “Mbylle pra mbylle, qendro aty ku je se”. Olta i eshte kthyer direkt me: “Sa e paedukate”…

Arbana ka lexuar zarfin e zi: “Asnje prej jush nga ky moment nuk mund te shkele me rregullat dhe cenon dinjitetin dhe personalitetin e dikujt, por edhe dhunon dhe kanos.

Ne momentin e pare qe thyeni serish, do eliminoheni direkt. Ky eshte paralajmerimi i fundit i Big Brother ndaj jush. Keni shkelur te gjitha rregullat dhe nuk behet keshtu loja”.

Zhaklina ka akuzuar Luizin: “Me butesi me dashuri me qetesi. Mua me vjen keq sepse keni probleme komunikimi. Ti po e perdor si mburoje Kiaren aty brenda dhe nuk e sheh si gruan e femijeve te tu te ardhshem”.

“Sduhet tia beje ate gje dhe ishte personi me i bute. Doje ta thyje, manipuloje dhe ja ku e deklarove se Kiaren e sheh te ndare, partnere jashte dhe si lojtare. Duhet te zgjdhesh mes Luizit princ romantik apo ai qe do te fitoje Big Brother…”

Luizi: E kam bere zgjedhjen, do i mbaj te dy profilet”. Zhaklina: “Nuk do te them me zoti dhunues sepse ta kam thene. Nese do t;i kishte ndodhur mbesave te tua ne Amerike apo motrave. Do ngrije zerin me gjithe shqiptaret”.

Back To Top