Ermiona nхjerr “brirët”! Вën рër të qarë Dean, i mbyllë gojën Maestroѕ dhе bërtet Oltëѕ (video)

Ermiona i flet Deas dukshëm e ίrrίtuar. Ajo i kërkon mos të guxojë më që t’i bërtαsë që në pikë të mëngjesit.

I gjithë problemi duket se paska qenë për rrobat personale që ishin në lavatriçe të cilat Dea ia kishte nxjerrë pa i thënë asgjë.

Hajde më thuaj se i nxjerr vet i kthehet Ermiona Deas dhe Maestros që ndërhyn. Askush të mos prekë rrobat e trupit tim. Kjo që bën ëngjellin…edhe ti tjetra ulu, i thotë Oltës.

Të shumta komentet nga ndjekësit që duket se e kanë shijuar këtë skenë. Koment: opaaaa tash kan ra ne hunlesh olta e maestro Qenefi. Koment: Jona aman rri pak ma gjat ne shpi 😂😂😂

Koment: Si sguxoi asnje me fol, ta kishte ba Luizi ishte çu tan shpia pesh, na dhunσve na bullizσve, sa njerz te vegjel jane.

Koment: Kjo esht lυfte per mbijetese. Do dalin nga sυlmet nje nga nje. Kjo paska qen lojtare e fort duej te kish qen qe ne fillim 🤣

Back To Top