“E kisha shumë qejf, ishte tip i hedhur”, Kiara flet për një tjetër ish të dashur: Kur më pa me fustan ashtu u dashurua me mua

Duke folur për banorët e tjerë në BBV, ajo tha së ky takim ka qenë kur ajo ishtë më e vogël dhe më një djalë që e ka pasur shumë qejf.SHIH VIDEON

Por një incident që ajo nuk e harron edhe sot e kësaj ditë është fakti që pasi doli nga makina e tij, për t’u futur në lokal, ka rënë në pusetë dhe është bërë e gjitha më baltë.

“Takimi më i sikletshëm ndonjëhërë ka qenë kur unë dola më një djalë që e kisha shumë qejf dhe kur dola nga makina e tij rashë në pusetë. Kam rënë vërtëtë. Kam pasur një këmbë jashtë pusetës dhe një këmbë kështu.

Se ky ishtë pak tip i hedhur unë kam qënë më e vogël, ishim afër një lokali dhë pastaj mori një zorrë dhe më lante më zorrën e ujit se u bëra komplet më baltë. Isha dhe me fustan. Ai më takoi sërish dhë u dashurua dhe më shumë me mua dhe veprimet e mia“.

Çifti i BBV, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë pyetur gjatë një loje të organizuar në shtëpi se kur ka qenë hera e fundit që kanë kryer marrëdhënie intime.

E para që u pyet ishte moderatorja, e cila la të nënkuptohej se nuk ka qenë në një lidhje prej shumë kohësh.Kiara Tito tregoi se ka kaluar shumë kohë madje as muajin nuk e mbante mend.

“Para lindjes së Krishtit. Shumë kohë më parë. Ka kohë shumë. Nuk e mbaj mend muajin realisht, se ka kaluar shumë kohë”, tha ajo.Ndërsa partneri i saj, Luiz Ejlli u përgjigj: “Një javë para se të hyja këtu. 3-4 ditë përpara se të hyja në hotel.”

Nderkohe Luizi ka reflektuar pasi babai i Kiarës në takimin e tyre të parë e ka quajtur “çapaçul”. Epitet ky me të cilin këngëtari i është drejtuar banorëve të tjerë.

Back To Top