“E kisha shumë qejf, ishte tip i hedhur”, Kiara flet për një tjetër ish të dashur: Ai u dashurua më shumë me mua, kur …

Duke folur për banorët e tjerë në BBV, ajo tha së ky takim ka qenë kur ajo ishtë më e vogël dhe më një djalë që e ka pasur shumë qejf. Por një incident që ajo nuk e harron edhe sot e kësaj ditë është fakti që pasi doli nga makina e tij, për t’u futur në lokal, ka rënë në pusetë dhe është bërë e gjitha më baltë.

“Takimi më i sikletshëm ndonjëhërë ka qenë kur unë dola më një djalë që e kisha shumë qejf dhe kur dola nga makina e tij rashë në pusetë. Kam rënë vërtëtë. Kam pasur një këmbë jashtë pusetës dhe një këmbë kështu.

Se ky ishtë pak tip i hedhur unë kam qënë më e vogël, ishim afër një lokali dhë pastaj mori një zorrë dhe më lante më zorrën e ujit se u bëra komplet më baltë. Isha dhe me fustan. Ai më takoi sërish dhë u dashurua dhe më shumë me mua dhe veprimet e mia“.

Ndryshe, Kiara ndodhet ne krize te marredhenies se saj me Luizin pasi mbreme kane pasur debate ku Kiara edhe ka shperthyer ne lot ndersa i ka thene Luizit qe mos ti flas per 24 ore derisa te qetesohet.

Back To Top