E FUNDIT! Drin Zeqo komunikon lajmin qe Shqiperia priste pa durim

Gazetari Drini Zeqo, i cili u lárgua befasisht nga shtëpia e Big Brother VIP ka thënë se po të ishte sërish aty, banorja me të cilën do të ishte çift është Heidi

Sipas moderatorit, ajo është vajza më simpatíke brènda shtëpisë dhe për momentin personazhi ndáj të cilës do të rrotùllohen gjíthë djemtë e BBV.

“Po të isha brènda do isha lídhùr me Heidin.

Ajo është më simpatíkja për momentin personazhi ndáj të cilës do të rrotùllohen gjíthë djemtë e shtëpisë”, tha Drini.

Ndërkohë, moderatori i spektáklit, Ledjon Liço me nota humori i tha se “e ke hormonale”, pasi sipas tij banorja më simpatíke është Meri.

Back To Top