E dëgjuat? Arbana i jep Zhakut lajmin e papritur pas skandalit me burrin e Oltës

Ditën e djeshme një audio e Zhaklin Lekatarit qarkulloi në rrjet dhe u bë virale. Ishte pikërisht një mesazh zanor që opinionistja i kishte dërguar një të afërmi të saj.

 

Në të thuhej se burri i Oltës kishte tentuar ta blinte, por që Zhaklina nuk shitej. Fill pas kësaj opinionistja e mohoi këtë mesazh, duke thënë se është nxjerrë nga konteksti.

 

Edhe mbrëmjen e sotme ajo kërkoi falje dhe tha se nuk është ashtu siç u mor.Megjithatë, ajo që ra në sy ishte komenti i Arbanës.

Moderatorja i tha Zhaklinës se që nga sot, ajo nuk do ta komentojë lojën e Oltës. “Komentet nga sot do t’i bëjë Arbër Hajdari”, tha Arbana.

“Ky program eshte i njohur dhe sigurisht shume i famshem dhe duke qene i tille eshte e pashmangshme te kete edhe debat ne rrjetet sociale dhe sidomos te kete shume diskutime te tjera.

“Ajo qe me vjen keq qe shprehen me nje gjuhe aspak etike dhe deri te mallkimet, duke lenduar shume njerez te tjere qe jane familajre dhe ndjekin nje loje televizive dhe mbaron ne nje moment te caktuar”, shtoi Arbana.

Back To Top