E bindur se do të fitojë “Big Brother VIP 2”, Dea i thotë Luizit: Nuk e di a do arrish në finale?

Dea Mishel duket se është e bindur se do të fitojë këtë edicion të “Big Brother VIP2”.

Kur Luiz Ejlli e pyeti se kush do e fitojë, ajo tha menjëherë emrin e saj.

Madje këtë pyetje ia ka bërë edhe Olta Gixhari dhe Dea ka thënë sërish emrin e vet.

Mbrëmë, Luizi ka shkuar te dera kryesore dhe i thotë Deas që të shkojë ta prekë.

Kjo e fundit i thotë se nuk e ka bërë as kur ka hyrë dhe nuk do ta bëjë as në finale kur të fitojë.

E jo vetëm kaq, pasi ajo i tha Luizit se ai mund të jetë duke e parë nga televizori finalen e madhe të “Big Brother VIP2”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: O Dea më dëgjo mua, preke

Dea: Jo

Luizi: Unë e kam prekur, nuk e lëshoj. Hajde e preke 1 sekonde

Dea: Jo

Luizi: Nuk do ta prekësh?

Dea: Jo

Luizi: Do ta prekësh vetëm 1 herë?

Dea: Po nuk do e prek asnjëherë

Luizi: Pse, pret me ta hapur kush?

Dea: Jo

Luizi: Kujton se është Amos aty pas kur të dalësh

Dea: Kur të fitoj në finale do më marrin aty jashtë besoj do jetë skena që do bëhet finalja me dy finalistët. Nuk e di a do jesh ti, mund të jesh duke e parë nga televizori.

Luizi: A do e prekësh?

Dea: Jo, nuk kam kuriozitet. Nuk e kam prekur as kur kam hyrë.

Back To Top