“Do të shkatërroj”, Olta zemërohet nga veprimi i Maestros

Maestro është kthyer në ‘top loje’. Pasi shkëputi marrëdhëniet me Luizin, Armaldo Kllogjeri u pozicionua në anën e Olta Gixharit. Edhe pse e ka mohuar kur është pyetur, veprimet e Maestros tregojnë të kundërtën.

Mirëpo e gjitha ndyshoi sot dhe shkak u bë zgjedhja e liderit të shtëpisë. Teksa ishin duke diskutuar për votat që secili ka dhënë për liderin, Olta dëgjoi që Maestro ia ka dhënë votën Kiarës. Kjo e acaroi aq shumë aktoren, saqë i bëri të ditur se në mundësinë tjetër që do ketë në dorë, do ta përdorë për ta nxjerrë në nominim.

‘Ky nuk rri dot pa bërë kështu… dhe unë nuk rri dot pa i tregu që bën kështu…’– i tha Olta. Buzëqeshja i kishte ngrirë Maestros mirëpo vijonte të thoshte se ishte gabim. Por fjalët e tij nuk e bindnin Oltën e cila ishte inatosur nga zgjedhja e Maestros.

‘Me këtë i thotë Luizit të lutem mos më elemino. Tani nëse mua më vjen një mundësi ty do të shkatërroj. Se zarfin e kuq e kisha, kam ndërru nominimin se ti e di shumë mirë vetëm që të mos dilje në nominim sepse shpëtove i fundit dhe ishe gati për të ikur. E ndryshova komplet’.

Back To Top