Do hyjë një nga motrat Libohova! Ja kush do lërë sonte shtëpinë

Pak minuta më parë ka filluar spektakli “Big Brother Vip Albania”, një program që ka rrëmbyer zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Me plot emocione dhe surpriza do të jetë e mbushur kjo natë edhe për banorët që janë në nominim por edhe për të ftuarit special që do të bashkohen sot në shtëpin e “BBV”.

Burime eksluzive për Replika.al bëjnë me dije se sot në shtëpine më të famshme në shqipëri do të futet këngëtarja e dashur për publikun Eranda Libohova,

ajo do të performoj për publikun dhe për banorët këngët më të dashura për publikun edhe për festën e grave (8 marsin).Ndërsa nga të nominuarit mbrëmjen e sotme do të largohet Armaldo, shkruan Replika.al

Arbana pyeti edhe dy opinionistët Arbërin dhe Zhaklinën kush del sonte dhe të dy thanë për Armaldon, si dhe u përgjigjën edhe ish-banorët e ftuar në studio.

Mikela me Tean thanë për Armaldon, Ronaldo tha që ikën Olta, dhe këtu reagoi Efi që tha “Vetëm ajo nuk ikën,s’ka shanse”. Vetë Arbana, opionionistët dhe publiku qeshën shumë me këtë reagim të Efit.

Back To Top