Diola, nëna e 3 fëmijëve, lë me goje hapur publikun dhe banorët me perfomancën e saj (video)

Mbrëmjen e sotme banorët kanë dhuruar shfaqje kabare. Diola kishte zgjedhur të kërcente dhe i la të gjithë pa fjalë.

Nutricionistja u shfaq e veshur me një body të zi dhe bëri një performancë shpërthyese nën ritmet e këngës së Rihannës.

Diola me lëvizjet e saj në kërcim i la banorët gojëhapur e kjo shihej nga shprehjet e tyre të fytyrës, teksa në fund e duartrokitën dhe brohoritën për performancën e saj.SHIH VIDEON

Big Brother VIP Albania duket se ka përfshirë edhe botën e futbollit. Një nga reality shoë më të përfolur në vend ka nxitur komente dhe nga lojtarë apo ish futbollistë që kanë kontribuar për këtë sport në Shqipëri.

Së fundmi është Skerdi Bejzade i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ish sulmuesi i njohur disa skuadrave në Shqipëri ironizon Diola Dostin për deklaratën e saj, e cila tregoi se ishte dashuruar me një 77-vjeçar.

“Arusha” i kujton atë që kishte ndodhur me një nga banorët e këtij reality shoë, ku Diola pretendonte se ishte mërzitur për mënyrën se si fëmijët do ta përceptonin.

“Më duket se këtu te Big Brother hyjnë normal e dalin të luajtur mendsh. Kjo kishte hall se çfarë do të thonin gocat e veta për lojërat e Luizit. Se dashnia me plakun 100 vjeç nuk ka problem”, shkruan plot ironi në komentin e tij Bejzade.

Back To Top