Del VIDEO! Zbulohet pakti që kanë bërë Luizi dhe Olta para dy javësh kundër Maestros

Ishin “dyshja fantastike” e shtëpisë së “Big Brother VIP” që mbanin me të qeshur banorët brenda dhe publikun jashtë shtëpisë.

Por ditët e fundit mes Luiz Ejllit dhe Armaldos ka plasur sherri dhe djamtë nuk po mbajnë më veten për fjalët që nxjerrin për njëri-tjetrin.

Por nëse Luizi akuzoi sot Maestron se qesh kur i leverdis dhe agarvohet kur ndihet i dobët në lojë, në fakt ishte pikërisht i ashtaquajturi Luani i cili një javë para daljes së Teas tha:

“Olta më tha i biem Maestros. Une i thash më jep Tean ta nxjerr jashtë, te jap Maestron.” Tani që Olta “i dha” Tean dhe ajo është jashtë shtëpisë, Luizi duhet të mbajë fjalën dhe do i japë Maestron?

Në Prime-n e sotëm të Big Brother VIP Albania sonte janë zhvilluar debate të shumta. Fillimisht, spektakli ka filluar duke diskutuar për raportin mes Luizit dhe Maestros, të cilët kishin debatuar shumë gjatë ditëve të fundit.

Për situatën e krijuar dhe tensionet kanë folur edhe banorët e tjerë, ku Olta i doli në krah Maestros kundër Luizit.

Por, mendim tjetër kishte Bledi Mane i cili është treguar i ashpër në fjalët ndaj Maestros. Në një moment, Bledi e ka quajtur Maestron “per vers”.

Back To Top