Dalin nga ‘burgu’ banorët në BBVA/ Momenti i ribashkimit të Luizit e Kiarës

Luiz Ejlli, Olta Gixhari, Armaldo Kllogjeri dhe Krist Aliaj të shtunën (11 shkurt) u dënuan nga ‘Vëllai i Madh’ për shkak se kishin thyer rregullat brenda shtëpisë.

Si dënim, ata u dërguan në një ‘burg’ brenda Big Brother VIP Albania dhe nuk duhej të dilnin deri në natën e spektaklit të martën (14 shkurt).

Por, ditën e sotme (e hënë) atyre iu dha një mundësi që ta linin me kusht ‘burgun’.

“Ju do të mund të lini burgun por asnjëri prej jush nuk do të bëjë nominime të martën dhe nuk mund të komunikojë me ‘Vëllain e Madh’ deri në një moment të dytë”, thuhet në zarfin që iu erdhi banorëve.

Ata më pas e pranuan këtë dhe u larguan nga dhoma për t’u bashkuar me konkurrentët e tjerë.

Back To Top