Dafina Zeqiri mbështet publikisht Luizin dhe ironizon haptazi Oltën

Luizi po merr mbështetje të madhe nga shumë persona e një prej tyre është edhe këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri. Ajo duket se mezi pret show-n për të ndjekur dinamikat më të fundit mes banorëve.

Suportin për Luizin ajo e tregon edhe në rrjetet sociale, ku përveç se në story tani edhe komenton në foton e postuar në Instagramin e tij. ‘Më i miri. Pikë’- shkruan ajo poshtë fotos së Luizit. E sigurisht, komentet negative nuk kanë munguar

 

Duke i bërë ‘tag’ këtij personi, Dafina i kthen: ok ‘Olta’.Edhe më herët ajo e ka postuar Luizin duke treguar suportin për të.“Nëse dëshiron të jesh fitues, bëhu i patrembur si një luan”

Një natë plot me emocione ka qenë ajo e mbrëmshmja në Big Brother Vip. Një suprizë e madhe ka ardhur për dy konkurrentët e shtëpisë, Luizin dhe Kiarën. Babai i Kiarës shkoi në shtëpi, ndërsa e ëma e Luizit i dërgoi këngëtarit një letër.

Teksa Kiara takoi babain brenda ambienteve të shtëpisë ky i fundit i shprehu një mbështetje të madhe duke i thënë:Më pas babai i Kiarës ka takuar dhe dhëndrin, Luizin.

“E vetmja fjalë që të them është se të kërkoj falje sa herë që e kam mërzitur Kiarën. Do ta dua aq sa e do ti dhe do ta respektoj”, i tha Luizi, ndërsa i ati e falenderoi që i ka qëndruar pranë.

Back To Top