Category: Sport

EURO2024 | 21:00 | Shqiperi – Spanje Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

EURO2024 | 21:00 | Albania – Spain LiveStream

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

EURO2024 | 21:00 | Kroaci – Itali Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

“Në Euro 2020 shërbente si kamerier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares, për të cilin prestigjiozja spanjolle “Marca” i ka kushtuar një artikull. Gazeta spanjolle e quan Asllanin si “motorin” e Shqipërisë, i cili në mbrëmje do të sfidojë Spanjën. Lojtari i lindur në 2002 do të zbresë në fushë ndaj spanjollëve, teksa është në kërkim të historisë. […]

“Jemi të gjithë gati”- Gjimshiti: Të provojmë ta bezdisim Spanjën, asgjë nuk është e pamundur

Shqipëria do të përballet nesër në mbrëmje me Spanjën në ndeshjen e fundit të grupeve të Europianit. Në prag të këtij dueli, kapiteni i Kombëtares kuqezi, Berat Gjimshiti ka qenë krah trajnerit Silvinjo në konferencën për shtyp. “Besoj që të gjthë çunat janë gati për këtë sfidë nesër, kemi ende mundësi për të kaluar grupin, […]

EURO2024 | 21:00 | Zvicer – Gjermani Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

EURO2024 | 21:00 | Skoci – Hungari Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

Back To Top