Category: Big Brother Lajme

“Jam pa brekë”, “Po më fut duart”- Roza Lati i shkon në shtrat Romeos e veshur me rroba banjo, i vendos këmbë mbi trup: Të ka marrë malli të jesh me një femër s*ksi në krevat

Moderatorja Roza Lati i është futur e veshur me rroba banjo në shtrat Romeo Veshajt, ndërsa ky i fundit pretendonte se ishte pa të brendshme. Romeo ishte futur në shtratin e Rozës dhe ishte mbuluar, ndërsa Roza iu afrua tepër sensuale e veshur duke u shtrirë mbi jorgan. Aktori i kërkonte të mbulohej, ndërsa Roza […]

‘Më vjen për të vjellë kur qesh ti me ato dh…’ Heidi e kalon nivelin e ofendimit ndaj Gracianos, s’le gjë pa i thënë

Heidi Baci është një nga banoret më pa komplekse dhe të sinqerta të ‘Big Brother Vip’. Ajo ka zbuluar një anë të karakterit të saj, ku çdo pakënaqësi apo hatër mbetje ja thotë në sy banorëve pa asnjë kompleks. Sot teksa po qëndronte në oborrin e shtëpisë, fill pas debatit të tij me Romeon, Heidi […]

‘Më kafsho më fortë aty te…’ MOMENTE TE NXEHTA DHE INTIME mes Meritonit dhe Ilnisës! Ja deri ku arriti situata

Larg banove të tjerë, vetëm ata të dy. Ilnisa dhe Meritoni kanë vendosur t’ja dedikojnë njëri-tjetrit mbrëmjen e sotme, larg zhurmës dhe debateve.   Ata kanë kaluar momente pranë në të njejtin shtrat ku nuk kanë munguar as ngacmimet e provokimet. ‘Më kafsho më fort’, i thotë Ilnisa, Meritonit ndërsa ai mundohet t’i lërë një […]

TURP! Gocat shahen me njera tjetren: ‘Afrohu nëse ke b*thë’, degradon debati mes Françeskës dhe Ilnisës

Françeska dhe Ilnisa kanë debatuar për shpërdorimin e ushqimit në shtëpi, por që është marrë si provokim nga kjo e fundit. Debati ka gravuar, ndërsa në një moment Ilnisa i është afruar duke i folur me tone të ashpra banores. Në të njëjtën mënyrë ka folur edhe Françeska, e cila nuk e sheshoi aspak gjendjen. […]

“Je bërë njeri më i mirë, ndoshta dikur…”- Sara dhe Endriku diskutojnë për situatën mes tyre, këngëtari: Ke gënjyer në disa gjëra që ke thënë për ne

Sara dhe Endriku, të cilët kanë patur një lidhje mes tyre rreth 10 vite më parë, kanë folur për mënyrën sesi është trajtuar kjo histori në Big Brother Vip nga të dy. Sara i tha Endrikut se është bërë njeri më i mirë dhe se kishte menduar se lidhjen që kanë patur do ta kishte […]

Back To Top