Bledi e nis vrullshëm primen, i bën kërkesën e pazakontë Arbanës dhe produksionit

Sonte po mbahet “prime” i radhës i “Big Brother VIP Albania”. Tre të nominuarit treguan se si i kanë kaluar këto ditë.

Ishte Bledi ai i cili ka folur gjatë në fillimet e tij.Ai ka thënë se nuk do të donte t’i ndante një dashuri në shtëpi.

Bledi u shpreh se shtëpia pa Kiarën nuk do të kishte kuptim. Ai ka kërkuar që ende pa ardhur rezultati do të i bënte këtë dhuratë Kiarës, që të largohet nga shtëpia.

Ditën e sotme Luizi ka bërë një deklaratë të fortë. Teksa ishte duke u ushqyer me Kiarën në kuzhinë, Luizi është shprehur se

dyshon se Bledi Mane është njqë banorë i infiltruar. Luizi: Mund të dal që Bledi ka qenë i infliturar. Luizi: Ehe, mund të dal edhe ajo…

Sonte do jetë prime i radhës në Big Brother dhe si gjithmonë do jetë një natë e gjatë plot me debate, diksutime dhe surpriza të bukura dhe të hidhura.

Back To Top