Arbër Hajdari ka sot ditëlindjen, e dini sa vjeç mbush?

Opinionisti i “Big Brother Vip Albania”, Arber Hajdari, eshte mjaft i dashur per publikun dhe mjaft i komentuar ku koheve te fundit ka marre vemendje per lidhjen dhe martesen me Vleren.

Ditën e sotme feston ditëlindjen. Arbri ka mbushur plotë 29 vite jetë. Ai ka marre shume urime nga miqte, familjaret por edhe ndjekesit e shumte qe ka ne rrjete e ndryshme sociale.

Kujtojmë se Arbëri është i martuar me Vlera Devollin, vajzën e biznesmenit të njohur nga Kosova, Blerim Devollit.Ndersa Arbri merret edhe me fondacionin Fundjave Ndryshe ku ndihmojne familjet ne nevoje.

Edhe kete vit vazhdon te jete opinionist i Big Brother Vip Albania ku pelqehet me opinionet e drejta qe ben per te gjithe banoret duke mos mbajtur asnen e asnjerit prej tyre por gjithmone me drejtesi.

I ftuar në festën e organizuar në kuadër të 25 viteve të krijimit të “Top Albania Radio”, Arbër Hajdari nuk i ka shpëtuar mikrofonit para hyrjes. shih videon

Si opinionist i “Big Brother Vip”, atij sigurisht iu drejtua një pyetje në lidhje me këtë format. “Çfarë këshille do t’i jepje ciftit Kiara-Luiz?”-u pyet Arbri i cili nuk hezitoi të përgjigjj.

“Do t’i këshilloja t’i merrnin gjëra hap pas hapi ,”-u shpreh Hajdari këshillë e cila na solli ndër mend “deklaratat” e mëparshme të Kiara Titos e cila kur pyetej në lidhje me marrëdhënien me Luizin shprehej se dëshironte t’i linte gjërat të rrjedhin vetë.

Back To Top