Alfred Cako 100% i sigurt: Nuk e fiton Luizi BBV, as Olta, por ky banor tjetër

Konspiracionisti Alfred Cako ka deklaruar se fituesi i Big Brother VIP Albania tha se Bledi Mane do të fitojë këtë Big Brother pasi ka hyrë me një princip në jetë, do ti kundërvihet banorit Luiz Ejlli dhe se sipas tij do ta mposht.

Reagimi i plotë:I uroj mikut tim Bledi Manes suksese dhe fitore ne Finale te BBVA.Ashtu sic ka princip ne jetë, do ti kundervihet Luizit dhe do ta mposhte pa asnje dyshim, me ka premtuar se te gjitha parat e finales do ti dergoj per bamiresi .! Rrethi Katror do te vazhdoj me mua dhe Milaimin.

Nderkohe Luizi duket se i ka shpallur “luftë të ftohtë” banorit më të ri në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, gazetarit, Bledi Mane.

Gjatë një diskutimi me Oltën, Luzi i ka thënë aktores së Bledi ka dy ditë që s’ka ndërruar çorapet, e as rrobat.

Nga ana e saj Olta përpiqet të “mbrojë” Bledin, duke thënë se mund t’i ketë të gjitha çorapet njësoj, dhe se që prej ditës që ka hyrë ai ka pasur dhimbje të forta në dhëmballë.

Por Luizi nuk bindet, insiston në fjalët e tij, ndërsa thotë se nëse Bledi nuk e përballon lojën, të dalë nga shtëpia.

Back To Top