“A më do?”- Puthje dhe ledhatime në krevat mes dy banorëve të BBV, i shprehin ndjenjat njëri-tjetrit: Të kam shpirt

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Meriton Mjekqiqi po kalojnë netët në shtëpinë e BBV duke fjetur së bashku në krevat.

Puthjet dhe ledhatimet mes tyre s’kanë munguar ndërsa kanë nisur t’i shprehin edhe ndjenjat njëri-tjetrit.

Gazetarja e ka pyetur moderatorit nëse e do dhe ky i fundit iu është përgjigjur “të kam shpirt”.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Do flejmë gjumë tani? Ma premton, më puth (Meritoni e puth) A më do?

Meritoni: Të kam shpirt

Ilnisa: Unë të pyes gjithmonë a më do, llastohem

Meritoni: Pse dyshon?

Ilnisa: Nuk dyshoj, do të vijë një moment që do më njohësh

Meritoni: Ndikojnë fjalët

Ilnisa: Je shumë i bezdisur kur flet budallëqe

Back To Top