A ka histori dashurie me Amosin? Dea tregohet misterioze!

A ka histori dashurie ose flirt mes Dea Mishel dhe Amosit? Ka qene nje pyetje e ngritur jo dosido sonte teksa sigurisht qe Arbana kerkonte te dinte me shume per kete teme.

Ne fakt, gjithcka ka nisur nga nje fjali qe Dea ka thene kur Amosi u largua teksa e pyetur nese do te vazhdonte njohjen me te, u pergjigj shkurt: “Ai iku tani…”

Zhaklina e ka akuzuar se ajo ka luajtur ndryshe me dy fytyra, sepse edhe e shihte embel, i fliste embel, e ngacmonte, edhe terhiqej pastaj kur Amosi i tha nese kishte dicka me shume dhe se thjesht miq smund te rrinin.

“Jam konfuze Arbana, me veten time. Ndihesha mire me Amosin, kishim ato shikime qe vinin si nga une ashtu edhe nga ai. Me mungoi diten e pare kur nuk ishte por pastaj vazhdova”.

Nderkohe, Maestro e ka ngacmuar: “Te mungon shoqeria e tij apo dicka tjeter?” Nje pyetje qe nuk ka mare pergjigje ne fakt, sepse Dea si misterioze ka thene: “Te gjithe duhet te kene nje Dea ose Amos ne jeten e tyre…”

Back To Top