Букмекерская Контора 1хбет 1xbet Регистрация%2C Бонусы%2C Вход в Официальный Сай

Букмекерская Контора 1хбет 1xbet Регистрация%2C Бонусы%2C Вход в Официальный Сайт Ведущий Букмекер%2C Пользующийся Популярностью Среди Казахстанских Игроков Content Bet Букмекерская Компания%3A Основные Преимущества Push-уведомления будет Держать Вас а Курсе Событий Как входят В Личный кабинет 1xbet Новости Букмекеров Актуальное Зеркало 1xbet Bet Букмекерская Компания%3A Регистрация а Вход В Аккаунт Игрока Bet Официальный Сайт%3A Способы Пополнения […]

Ish-gjyqtari italian i FIFA-s bën moviolën e Itali-Shqipëri: Zvajer ka bërë një gabim shumë të rëndë

Feliks Zvajer, gjyqtari gjerman i caktuar për ndeshjen mes Italisë dhe Shqipërisë, kishte jo pak punë në një ndeshje fizike, ku lojtarët e dy skuadrave nuk kursyen njëri-tjetrin edhe me ndërhyrje në limite.  Rastet e diskutueshme në të vërtetë ishin me pikatore, por sipas moviolistit të RAI, ish-gjyqtarit ndërkombëtar Mauro Bergonzi, gjermani ka bërë një […]

EURO2024 | 21:00 | Austri – France Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

EURO2024 | 18:00 | Belgjike – Slloveni Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

EURO2024 | 15:00 | Rumani – Ukrahine Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

EURO2024 | 21:00 | serbi – Angli Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

EURO2024 | 15:00 | Poloni – Holland Ndiqeni Ketu

Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për […]

“Nuk kemi eksperiencë në turne të tillë”, Silvinjo nuk e sheh Shqipërinë në sulm: Po t’u luash ballë për ballë pëson 5 në minutat e parë

Trajneri i Kombëtares, Silvinjo, është shfaqur në konferencë për shtyp para mediave në fund të ndeshjes së humbur me shifrat 2-1 ndaj Italisë. “Skuadrat e dinin që kanë një rrugë të vetme, që duhet vetëm të fitojnë se është një grup i vështirë. Ata e kanë lëvizur topin shumë shpejt, ishte me të vërtetë për […]

Back To Top